Digitale advertentiemogelijkheden
BANNERS OP SITES EN NIEUWSBRIEVEN
De websites horecaplatform, foodandmeat, broodenbanket/painetpatisserie, en foodindustry brengen dagelijks verslag uit over het laatste nieuws.
Bovendien bevatten de sites vakinformatie, beursnieuws, agenda, enz.
Vakinformatie
* Hygiëne en voedselveiligheid
* Warenkennis
* Technologie
* Techniek & recepten
* Wetgeving
* Marketing & management
* Immo
* Vacature
www.foodandmeat.be
Food & Meat Nieuwsbrief maandelijks Oplage: 7.828 (NL: 7.098+ FR: 730)
TARIEVEN Food & Meat
voor 4 weken/kwartaal/6 maanden
Basisbanner | 728 x 90 pixels | € 350 | € 700 | € 1.200 |
Blok | 300 x 250 pixels | € 350 | € 700 | € 1.200 |
Video | € 180 | € 450 | € 880 | |
Advertorial | max. 350 woorden | € 250 | € 500 | € 900 |
Technische specificaties: Bestandsformaten banners: gif (animated & non-animated), jpg, png, resolutie max. 72dpi
Video, met you tube URL en begeleidende tekst van max. 500 tekens (Word)
ADVANCED ADS – NIEUW
Nieuwe plaatsingsmogelijkheden op de site onder de titel, bij berichtgeving of specifieke rubrieken.
De rubrieken vallen onder vakinformatie (zie hiernaast) en scoren in de zoekresultaten op trefwoorden steeds hoog in de ranking.
Voor een lange termijn (6 maand of een jaar) kan u hierbij publicitair aanwezig zijn.
Daarnaast is het ook mogelijk om bij de dagelijkse actuele berichten te adverteren.
– Onder titel Food & Meat: € 550/maand
– Bij berichten Food & Meat: € 300/maand
€ 550/maand pop-up
– Bij specifieke rubriek: € 995/half jaar
€ 1.450/jaar
Technische specificaties: Bestandsformaten banners: gif (animated & non-animated), jpg, png, resolutie max. 72dpi
Video, met you tube URL en begeleidende tekst van max. 500 tekens (Word)
NIEUWSBRIEVEN MET SPONSORED MAILING – NIEUW
Uw commerciële boodschap in onze nieuwsbrief
Actueel nieuws boeit de vakmens steeds. Gebruik deze kans om uw commerciële boodschap mee te geven in onze nieuwsbrieven van
Brood en Banket, Food & Meat, Food Industry en de Horecamail. Een voordelige formule met gegarandeerd succes!
Food & Meat Oplage: 7.828 (NL: 7.098 + FR: 730) € 990
Technische specificaties: tekst, beeldmateriaal en logo’s in hoge resolutie + links
DEDICATED E-MAILING
Met een dedicated e-mailing bereikt uw boodschap een ruim en geïnteresseerd vakpubliek, uw doelgroep.
Het is een gerichte communicatie met een meetbaar rendement. Onze “reports” geven een openingsratio aan tussen de 15% en 20% en een gemiddelde click through ratio van 3,5%.
Food & Meat Oplage: 7.828 (NL: 7.098 + FR: 730) € 990
Technische specificaties: Op basis van uw aangeleverde tekst, beeldmateriaal en logo’s in hoge resolutie + links wordt uw mailing verzonden op een datum naar keuze. Aanlevering materiaal : uiterlijk één week voor verzending.
FACEBOOKPOST
www.facebook.com/foodmeatNL
Aangeleverde redactie > Embedded Content € 150