Uitgever van vakbladen voor voeding en horeca

Catering & grootkeuken: doelgroep

De lezers van Catering zijn grootkeukenkoks.

De doelgroep zijn dus alles chefs van grootkeukens in het onderwijs, de ziekenzorg, bejaardeninstellingen, enz.

 NLFRTOTAAL
Onderwijs80010001800
Rustoorden, ziekenhuizen, OCMW, gehandicapteninstellingen, homes170017003400
Bedrijven, ministeries, vakantiecentra430290720
Priv?-adressen (o.a. VVG en FCCWB-leden)500100600
Gemeenten en kinderopvang200494694
Grossiers en leveranciers (industrie)150100250
Vending-apparatuur : fabrikanten en distributie100120220
Gevangenissen en penitentiaire instellingen5550105
Gemeenschapstraiteurs270200470
Totaal420540548259